.

.

StarTech.com Arista mreže SFP-1g-LH kompatibilni SFP modul-1000Base-LH - 1GbE Single Mode vlakana SMF optički primopredajnik-1GE Gigabit Ethernet SFP-LC 40km-1310nm-DDM

StarTech.com Arista mreže SFP-1g-LH kompatibilni SFP modul-1000Base-LH - 1GbE Single Mode vlakana SMF optički

KM 9.94

Od robe
Dostupno je narudžbi

Performanse Sfp fiber modula : maksimalna brzina prenosa podataka : 1.00 praznine talasna dužina : 1310nm Tip : Tip veze sa jednim režimom : LC maksimalna udaljenost prenosa : 40 km (24.8 mi) potrošnja energije : < 1.6 W - jednostavna instalacija : ovaj 1000 BASE-LH SFP modul može se uključiti direktno u Arista mrežne rutere ili prekidače i može se zameniti, čineći nadogradnje i zamene besprekornim minimiziranjem poremećaja mreže. Vodeća podrška za proizvode u industriji : svi Star Tech SFP & SFP+ moduli primopredajnika podržani su besplatnom doživotnom višejezičnom tehničkom podrškom prije i nakon kupovine. Star Tech nudi širok izbor sfp i QSFP modula i SFP i QSFP kablova sa direktnim pričvršćivanjem, pružajući pogodnost i pouzdanost koja vam je potrebna kako biste osigurali pouzdane performanse mreže. Performanse Sfp fiber modula : maksimalna brzina prenosa podataka : 1.00 praznine talasna dužina : 1310nm Tip : Tip veze sa jednim režimom : LC maksimalna udaljenost prenosa : 40 km (24.8 mi) potrošnja energije : < 1.6 W - jednostavna instalacija : ovaj 1000 BASE-LH SFP modul može se uključiti direktno u Arista mrežne rutere ili prekidače i može se zameniti, čineći nadogradnje i zamene besprekornim minimiziranjem poremećaja mreže. Vodeća podrška za proizvode u industriji : svi Star Tech SFP & SFP+ moduli primopredajnika podržani su besplatnom doživotnom višejezičnom tehničkom podrškom prije i nakon kupovine. Star Tech nudi širok izbor sfp i QSFP modula i SFP i QSFP kablova sa direktnim pričvršćivanjem, pružajući pogodnost i pouzdanost koja vam je potrebna kako biste osigurali pouzdane performanse mreže. 100% Arista mreže kompatibilan. Ar-sfp-1g-lh-st je Arista Networks sfp-1g-lh kompatibilni fiber primopredajnik modul koji je dizajniran, programiran i testiran za rad sa Arista Networks brend kompatibilnim prekidačima i ruterima. Pruža pouzdanu 1 Gb E konekciju preko fiber kabla, za 1000 Base-LH kompatibilne mreže, sa maksimalnom udaljenosti do 40 km (24,8 mi). tehničke specifikacije : talasna dužina : 1310nm maksimalna brzina prenosa podataka : 1000 Mbps (1 Gbps) tip : single mode Tip veze : LC maksimalna udaljenost prijenosa : 40 km (24.8 mi) MTBF : 634, 210, 013 sati potrošnja energije : praćenje digitalne dijagnostike (DDM) : da ovaj SFP modul se može zamijeniti i čini nadogradnje i zamjene besprijekornim minimiziranjem poremećaja mreže. Star Tech nudi širok izbor SFP modula i SFP kablova sa direktnim pričvršćivanjem, obezbeđujući pouzdanost i pouzdanost koja vam je potrebna da biste osigurali dosledne performanse mreže.

Osnovna svojstva

Oni također kupuju s ovim proizvodom.