.

.

Networx Gigabit Ethernet Fiber Media Converter-UTP u 1000BASE - ZX-ST Singlemode, 80km, 1550nm

Networx Gigabit Ethernet Fiber Media Converter-UTP u 1000BASE - ZX-ST Singlemode, 80km, 1550nm

KM 114.98

Od robe
Dostupno je narudžbi

Režim-UTP pola ili Full Duplex. Brzina prenosa podataka (Mbps)-10/100 / 1000m sa Auto-pregovaranje. Optička talasna dužina-1550nm (DFB). Tip vlakana (micron) - Single Mode 9/125. Maksimalna udaljenost-80 km. Medijski konverter je u skladu sa standardima IEEE 802.3 z, IEEE 802.3 AB. Dizajniran je za pretvaranje signala podataka između 10/100/1000 Base-T i 1000 BASE-ZX Gigabit Ethernet. Podržava 10/100 / 1000 Base-T i 1000 BASE-ZX aplikacije. Signal podataka konvertovan takvim medijskim pretvaračem visokih performansi može se prenositi do 80km maksimalno optičkim kablom.brbrtvektor je opremljen sa jednim optičkih konektora (jedan za prijenos-TX i drugi za prijem-RX) i jedan RJ-45 priključak i jedan vanjski pwer utičnicu. Šest LED indikatora je ugrađeno za jednostavno dijagnostikovanje i praćenje statusa snage, neoklopljene uparene uparene (UTP) veze, UTP aktivnosti, veze vlakana, aktivnosti vlakana, Full duplex i brzine prenosa podataka. Može se automatski konfigurirati za Full Duplex ili Half Duplex operaciju.brbr It je kompaktan, isplativ, nisko disipativan, visoko pouzdan i stabilan. Može se koristiti u samostalnim aplikacijama, ili aplikacijama montiranim na Rack gdje se više medijskih pretvarača može ubaciti u rack-mount šasiju (do 16 jedinica), što omogućava svim pretvaračima da se napajaju jednim internim napajanjem.

Osnovna svojstva

Oni također kupuju s ovim proizvodom.